Rolety

Roleta jest wielofunkcyjnym wykończeniem okna. Gwarantuje większe bezpieczeństwo. Rolety doskonale izolują ciepło. Stanowią barierę dla niechcianych gości, a po częściowym opuszczeniu doskonale chronią pokoje przed nadmiernym nasłonecznieniem i ogrzewaniem, ale także przed wiatrem i zimnem. Roleta jest wielofunkcyjnym wykończeniem okna. Oferowane produkty są doskonałej jakości i zapewnią wysoki komfort użytkowania.

Adaptacyjne

System ma swoje zastosowanie, głównie w budynkach, gdzie okna zostały już zamontowane. 

Mocowane są do elewacji budynku lub do ramy okiennej. Istnieje możliwość integracji z moskitierą.

Bogata kolorystyka sprawia, że rolety są doskonałym elementem dekoracyjnym. Rolety wyróżniają się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną.

KrispolPortos

Nadstawne

Jest to system bardzo uniwersalny i wszechstronny umożliwiający montaż bez zabudowy, z zabudową częściową bądź całkowitą.

Rolety nadstawne, montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety nakładana jest na ramę okna. 

Duża zalet systemu jest możliwość zabudowy całkowitej, dzięki czemu stanowi integralną część budynku .

KrispolPortos

Podtynkowe

System ma swoje zastosowanie, głównie w nowo wznoszonych budynkach, jak również w istniejących obiektach. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku.

KrispolPortos

Nasi partnerzy: